Sosyal Medya ve İçerik Yönetimi
  Gelişen teknoloji ve internet kullanımı sayesinde insanların saniyeler içerisinde iletişim kurmasını sağlayan sosyal medya aynı zamanda yeni müşterilere ulaşmak veya potansiyel müşteriler kazanmak için kullanılan en büyük araçtır.
  İnternet kullanımının artması insanların alışkanlıklarının değişmesini sağladı. Artık bankada kuyrukta beklemek yerine cep telefonunuzdan kısa bir sürede para gönderimi yapabilir veya faturanızı ödeyebilirsiniz. Gelişen teknoloji ve sosyal ağlar sayesinde her türlü alışveriş ve araştırmalarımızı yapmaktayız. Bu yüzden sosyal medya stratejisi büyük önem kazanmıştır.  

 Bir markanın aktif bir sosyal medya yönetimi, o markanın güncel ve duyarlı içerik üretimi ile mevcut müşteriler ile marka arasındaki bağı güçlendirebilir ve yeni potansiyel müşteriler kazanabilir. Markanıza özel benzersiz içerik çıkarmak, rakiplerden sıyrılmanın ve markanızı öne çıkarmanın en etkili yoludur.

  Türkiye’de 51 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı bulunmakta ve bu sayı her gün artmaktadır. 44 milyon kullanıcı mobil cihazlar ile sosyal medya da zaman geçirmektedir. En aktif sosyal medya platformu YouTube’dir. Facebook ve insagtram en çok kullanılan diğer sosyal medya platformudur. Markanızın bu platformlarda aktif olarak yer alması iyi bir sosyal medya stratejisi ile mümkündür.

Araştırma ve Analiz: Sosyal medya planı markanızın amacına göre yapılmalıdır. Hizmet verdiğiniz sektör, mevcut müşteriler, potansiyel müşteriler ve rakiplerin durumu iyi analiz edilmelidir. Tüm bu analizler sonucunda sosyal medya stratejisi belirlenir.

İçerik Stratejisi: Her zaman bir adım önde olmak önemlidir. Bunu sağlayan ise markanızı öne çıkartacak özgün fikirler ve orjinal içeriklerdir. Marka kimliğini en iyi şekilde yansıtacak mevcut müşteriler ve potansiyel müşterilere kolayca iletişim kurabilecek içerikler üretiyoruz. Bu çalışmalar neticesinde sosyal medyada marka bilinirliğinizi arttırıyor ve markanıza güç katıyoruz.

Raporlama: Markanız için yapılan aktif sosyal medya stratejisi sayesinde yapılan tüm işlemler analiz edilir ve markanızın hedefleri doğrultusunda güncellenir. Yaptığımız her değişikliği ve sosyal medya gelişim raporunu sizlerle paylaşıyoruz.